Luty 19 2018 00:50:14
Nawigacja
Ostatnio na forum
Najnowsze tematy
· eight Indicators You...
· Pociągający wpis
· Hoża dieta
· Garsoniera
· Ubranka niemowlęce s...
Najciekawsze tematy
· eight Indicators ... [0]
Ostatnie artykuły
· Komenda Miejska Poli...
· Postanowienie Sądu R...
· Ruch Społeczny im. P...
· Złoty słabszy w I kw...
· Składowisko odpadów ...
Ostanie komentarze
Newsy
Prawo powinno być obow...
Wystawiać ich na giełd...
Upatrzyłam sobie fajny...
Polityka niespójna sko...
Wypozycjonować [url]ht...
Dlaczego tak zgnębiono...
A i tak zagłosują na t...
Czasem ja nie wiem co ...
A uczciwy początkujący...
Dziś widać ze PIS się ...
bardzo ciekawa notka b...
niestety dziś w Płocku...
[url]https://l.faceboo...
Oby, panie prezesie, oby.
ok’ cash loan <a href=...
Gdyby tam zostal to uw...
Jeżeli przestaniesz ko...
[url]https://www.poema...
pieknie uczczono zydow...
[url]https://www.tvn24...

Artykuły
Państwo bez głowy może...
A później borykaj się ...
A komornicy mają dalej...
A sędziowie dalej nas ...
I już nie zostaną osąd...
I już nie zostaną osąd...
realista, Twoje słowa ...
Zrugał nas nieco będąc...
Europa zmierza w stron...
warto pielęgnować pamięć

Galeria
Tusk i różni w togach ...
Thank you very much fo...
Thank you very much fo...
powiadomic
ORMO wiecznie zywe
fajna laska z tej blon...
[url]http://wpolityce....
tym kapelanom II S nie...
kwiatonosz
ciekawe choroby kaczyń...
Najczęściej...
...czytane newsy:
Powitanie ministra Ziobro w Płocku
Zaproszenie na uroczystości
SKANDAL! CENZURA POLITYCZNA W DZIENNIKU.PL
Chwila bez polityki, czyli jazda "bez trzymanki"
30 lat temu. "Prawda o płockiej Solidarności"
Podziękowania
Wniosek o pozbawienie honorowego obywatelstwa miasta Płocka
Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski w Przasnyszu
Uciekać przed kryzysem
93 rocznica odzyskania niepodległości w Płocku


...czytane artykuły:
Marek Martynowski: Zanim zagłosujesz poznaj mnie i moje poglądy
Klub GP w Płocku
Ruch Społeczny im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
Postanowienie Sądu Rejonowego w Płocku
Forum Młodych PiS w Płocku
Państwo bez głowy
Apel do radnych
Sejmik - miasto Płock
Składowisko odpadów w Rachocinie do zamknięcia?
Przemyślenia nad pomnikiem 13 straconych


...oglądane fotki:
p1000098.jpg
msza10.jpg
32e013d208bd4ab872c69543bdd1041f.jpg
msza2.jpg
adsc06958.jpg
img_0037.jpg
kongres-pis-029.jpg
p1000104.jpg
758cb69f3fd1b0a4c2b4abb8bcd3fa85.jpg
04_05.jpg

Polub nas na Facebook i poleć stronę znajomym!
"Lewy czerwcowy" po europejsku
ŚwiatGodzina 22.00 – w gabinecie Przewodniczącego Komisji Europejskiej odbywa się tajne spotkanie polityków. To słynna "nocna, europejska zmiana". Zawiązuje się koalicja strachu, która ma za zadanie wprowadzenie traktatu lizbońskiemu wbrew wynikowi referendum w Irlandii i zapowiedziom mówiącym, że traktat nie wejdzie w życie gdy chociaż jedno państwo go odrzuci..
Wszystko o akcyzie
KrajJeśli jeździsz, drogi czytelniku, Fordem Mondeo, to za jedno tankowanie płacisz już 239 zł., bo cena benzyny w Polsce doszła do 4.59 zł.(w Płocku 4.70) za litr i ma tendencję wzrostową. Mamy najdroższą benzynę wśród krajów postkomunistycznych. Zdecydowanie mniej płacą za litr benzyny także Hiszpanie (4,02 zł.) i Grecy (3,86 zł.). Według Polskiej Izby Paliw Płynnych cena ta mogłaby spaść o 65 groszy, czyli do 3,94 zł. za litr, gdyby obniżono u nas podatek akcyzowy na benzynę do minimum wyznaczonego w UE.

Michnik o Grassie: Wałęsa w sforze naganiaczy
Klub GP Lech Wałęsa oświadczył niemieckiemu "Bildowi", że gdyby był na miejscu Guentera Grassa, sam by zrezygnował z honorowego obywatelstwa Gdańska. Wałęsie odpowiada - Adam Michnik
Irlandia - pierwsze wyniki: No - 54% Yes - 46%
ŚwiatZwolennicy traktatu przegrali, Irlandczycy powiedzieli NIE.

Są już znane oficjalne wyniki z siedmiu okręgów wyborczych - we wszystkich większość głosujących opowiedziała się za odrzuceniem dokumentu. Wcześniej irlandzka telewizja podała, iż zwolennicy Traktatu Lizbońskiego przegrali w referendum. - Sprawa nie wygląda dobrze dla zwolenników ustaleń z Lizbony - komentował irlandzki minister ds. europejskich Dick Roche.
W oczekiwaniu na cuda
Klub GPAutor: bloger "Galba"

Od czasu wyborów praktycznie nie zabieram głosu – siedzę i pokornie czekam na cud.

Nie przejmuję się szalejącą drożyzną, wierzę, że już za chwilę z kopyta ruszą prace przy stadionach i autostradach, ufam iż brak obniżek podatków to stan przejściowy a służba zdrowia jest w przededniu cudownego samouzdrowienia. Nade wszystko jednak cieszę się szczęściem realizującej swoje marzenia rodziny Pana Premiera.

UWAGA !!!
PłockW związku z problemami formalnymi ulega zmianie nazwa oraz adres naszej strony pisplock.net na plockaprawica.net. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zwrócenia uwagi na ten fakt.

Założyciele strony zwrócą się w najbliższym czasie z oficjalnym wnioskiem do Prezesa Płockiego Zarządu Okręgowego PiS o wyrażenie zgody na używanie nazwy oraz logotypów PiS na naszej stronie oficjalnie. O odpowiedzi Prezesa zostaniecie Państwo również poinformowani.
Jak to się robi w Gazecie Wyborczej? czyli opinie, recenzje o Wildsteinie i tego co napisał
KrajOpinie, które możesz sobie schować w.....
W telewizji pokazali. U Wildsteina bez zmian Witold Gadomski 2008-06-06, GW

"Cienie PRL-u to jeden z najnudniejszych programów publicystycznych TVP. Kto oglądał jeden odcinek, to tak, jakby oglądał wszystkie. Teza jest ciągle ta sama - komuniści oddali w 1989 r. władzę jawną, ale zachowali, a nawet umocnili realne wpływy: w gospodarce, służbach specjalnych, mediach itd. A zatem dzisiejsza Polska to tak naprawdę PRL po niewielkim liftingu".prof. Z. Krasnodębski: TUSK NIE NADAJE SIĘ DO ROLI PREMIERA
Klub GPz dzisiejszej "Gazety Polskiej":
„Ważną rolę odgrywa dzisiaj w rządzeniu tzw. pijar, czyli to, co kiedyś nazywano mniej elegancko propagandą. Część wyborców popiera dobrze się na zewnątrz prezentującą partię świętego spokoju”. Z prof. Zdzisławem Krasnodębskim, socjologiem i filozofem, rozmawia Paweł Paliwoda.

Dwa, trzy lata temu Donald Tusk mówił bardzo podobnie. Lustracja, wzmocnienie państwa, szacunek dla tradycji.

prof. Krasnodębski Tym większe jest rozczarowanie. O ile PiS szamotał się, próbując realizować swój program w niezbyt korzystnych warunkach i nie mając do jego urzeczywistnienia pełnej drużyny, Donald Tusk, zostając premierem, porzucił wcześniejsze deklaracje i pozbył się z partii konkurentów, którzy chcieli taki program realizować – jak Jan Rokita.
więcej: Link
a tutaj zdjęcie w ramki: Link
B. Wildstein: Wiedza niestrawna dla zwykłego odbiorcy
Klub GPźródło: rp.pl
Ewa Milewicz oburzyła się parę dni temu na prezydenta Kaczyńskiego za przypomnienie przez niego epizodu “Bolka” w biografii Wałęsy. Jednocześnie napisała: “Nawet jeśli Wałęsa coś podpisał w latach 70., to co z tego?”. Otóż dużo z tego, nawet jeśli zgodzimy się z dalszą argumentacją publicystki “Wyborczej”, która przytacza okoliczności usprawiedliwiające takie właśnie zachowanie późniejszego lidera “Solidarności”. Dużo z tego, bo jest to istotny element z biografii przywódcy największego polskiego ruchu, który wywalczył dla nas niepodległość. Należy on więc do naszej wspólnej historii.

ks. T. Isakowicz-Zaleski: Kolejna kompromitacja Lecha Wałęsy
Klub GPze strony: isakowicz.pl
Były idol wielu milionów Polaków, w tym także mój, Lech Wałęsa, coraz bardziej niszczy sam siebie. Atakując zaciekle nową książkę, której nawet nie przeczytał, zachowuje się w sposób żęnujący, używając przy tym języka rynsztokowego. Co więcej, popełnia kardynalne błędy, które ukazują jego porażający, podszyty ogromnym lękiem, stan zacietrzewienia.

Zagłoba-Tak Wałęsa-Nie
Klub GPMirek Kokoszkiewicz, wt, 10/06/2008

Nie wiem czy tym porównaniem nie obrażam pamięci imć Pana Onufrego Zagłoby herbu Wczele, ale przecież to postać fikcyjna, a pewne analogie z Lechem Wałęsą narzucają się same.

Jeden choć inteligentny to jednak nie ma co ukrywać sarmacki pieniacz, drugi zamiast inteligencją to obdarzony chłopską chytrością cwaniak równie jednak kochający bycie w ciągłym centrum uwagi. Obaj bohaterowie to krzykacze potrafiący przekonywać tłum do słusznych – w ich mniemaniu racji.

Link
"Dolina nicości" - cała prawda o układzie
Klub GPOstatnia powieść Bronisława Wildsteina już niedługo podpisana przez autora w TWOICH rękach? Tak! 25 czerwca o godz. 18:00 w auli Politechniki Warszawskiej w Płocku przy ul. Jachowicza 2. Nie MASZ pieniędzy na zakup? Możesz wylosować ostatnie książki. Wystarczy przyjść.

Zapraszam. W odróżnieniu do innych spotkań nasze jest otwarte dla WSZYSTKICH!
By żyło się lepiej. Wszystkim! Link
Marek Martynowski
Bronisław Wildstein w Płocku!!!!!!!!!!!!!!!!!
Klub GPJako pierwszy ten news publikuje nasza strona. Można zacytować wątpliwego "klasyka" Yes! Yes! Yes! Po trudnych negocjacjach(ze względu na brak czasu) udało się! Bronisław Wildstein będzie w Płocku 25 czerwca(środa).
Spotkanie otwarte odbędzie się w auli Politechniki Warszawskiej, ul. Jachowicza 2 . Zaczynamy o godz. 18:00.Będą jak zwykle nagrody dla uczestników spotkania(tych którzy zdołają wytrzymać do końca:)). Tym razem będą to tytuły naszego Wspaniałego Gościa: "Mistrz" i "Dolina nicości"

organizatorzy: klub GP w Płocku i Forum Młodych PiS
marek.martynowski@wp.pl
relacje ze spotkań:Link
Bez komentarza: z bloga L. Wałęsy(pisownia oryginalna)
Kraj"Co do moich lat 70, Panowie Kaczyńscy, Wyszkowski, Macierewicz i pyskacze z Torunia, i Panie Wilsztaim nie w Niemczech nie we Francji w doborowym towarzystwie masonerii, ale tu walczyłem jak potrafiłem najlepiej, indywidualnie, bo inaczej z różnych powodów w tedy nie można było.. Nie czyhałem by po zwycięstwie lądować i na stanowiska intratne polować grając z dezertera bohatera dziś i odwagi uczyć. (...)

Finał moich zmagań w stoczni w czasie Was interesującym też znacie, str, nr Za postawę, za walkę, za ostrzeżenie, że za chwilę będzie wybuch niezadowolenia klasy robotniczej, to był styczeń, a Radom i Ursus był w czerwcu tegoż roku, za zapowiedź że poważna walka i zwycięstwo nastąpi na fundamencie ZZ trafność moich przewidywań udowodnił 1980 rok, zostałem właściwie politycznie wyrzucony jako jedyny z mandatem gwarantującym mi w tedy formalnoprawnie nietykalność [2-imonitety], SIP i delegat wydziału na konferencje zakładową ZZ.

Wy się chcecie mierzyć ze mną. za tamten czas Pokażcie Wasze osiągnięcia z tamtego czasu. Pokażcie jaką cenę zapłaciliście. To jest barbarzyństwo, to jest bezczelność, to jest chamstwo, brakuje słów."

"Będziesz skończony, jak o tym napiszesz"
Klub GP„Zrobię wszystko, byś nie wydał tej książki. Zlikwidowałeś już jedną trzyliterową instytucję, nie pozwolę, byś to samo zrobił z inną, też na trzy litery!” – według relacji Cenckiewicza tak rozmawiał z nim jeden ze znanych historyków. Te trzyliterowe instytucje to WSI i IPN. Cenckiewicz był szefem komisji likwidacyjnej WSI.

Samochód Cenckiewicza na środku parkingu w Gdańsku został wysmarowany jakąś trudno zmywalną substancją przypominającą błoto. Grupa polityków, artystów i pisarzy napisała słynny list otwarty, w którym napisano, że Gontarczyk z Cenckiewiczem zajmują się „niszczeniem pamięci”, „gwałcą prawdę i naruszają fundamentalne zasady etyczne”. Nazwano ich „policjantami pamięci”.
źródło: rp.pl
więcej:
Link
Dzisiaj imieniny obchodzą
Arnold, Józef, Konrad, Henryk, Marceli, Mirosław
Google +1
Tweetnij nas!
Kanały RSS
Patriotyczna nuta
Play
Radio - TV
  • TV Trwam
  • Radio Maryja
  • Niepoprawne RadioPL
  • Radio Wnet
  • Katolickie Radio Płock
  • Polskie Radio Armii Krajowej "Jutrzenka"
Najnowszy album
· ZO 2016
· Zobacz całą galerie
Losowa fotka
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
· Gości online: 8

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 221
· Najnowszy użytkownik: izekop
Średni ruch dzienny
Odwiedziło ogółem : 21047139
Strona działa od 3594 dni
5856 odwiedzających dziennie
21,047,139 unikalne wizyty